O Firmie

 

Witamy wszystkich na naszej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że dzięki wizytówce w sieci będzie Państwu łatwiej zdecydować się na naszą firmę.

Nasza firma kamieniarska istnieje nieprzerwalnie od 1984 roku i od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku kamieniarskim. Jej założycielem był Zdzisław Kędzierski. W roku 2001 dołączył syn Marek Kędzierski.
Przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność od produkcji nagrobków lastrykowych. Obecnie firma oprócz nagrobków produkuje elementy budowlane takie jak posadzki, schody, blaty kuchenne, parapety, kominki, rzeźby, tablice pamiątkowe. Wykonuje również płaskorzeźby, elementy ogrodowe, elementy toczone i kostkę granitową.
W naszej ofercie znajdą także Państwo usługę grawerowania artystycznego. Wykonujemy również wszelkiego rodzaju nietypowe produkty np. fontanny, stoły granitowe, wszelkiego rodzaju misy, donice oraz inne nawet najbardziej wymyślne zlecenia indywidualne.
Firma produkuje swoje wyroby w oparciu o pomysły i projekty własne oraz opiera się na wzornictwie europejskim. W swojej ofercie posiadamy wiele kolorów kamienia. Głównie są to granity, marmury, konglomeraty oraz piaskowce. Produkcja odbywa się cały rok.
Wykonujemy także zlecenia według wzorów i pomysłów Klienta. Obecnie jednak największym zainteresowaniem naszych Klientów cieszy się granit ze względu na swoje cechy oraz szeroką możliwość zastosowania w budownictwie.
Doświadczenie zdobywane przez lata przekłada się na jakość usług i produktów oferowanych przez firmę, która dokłada wszelkich starań, aby jej Klient był zadowolony. Zapraszamy do naszej galerii gdzie zobaczą Państwo nasze realizacje.